Hakkarim satılık nickler hakkında bilgi

Sıkça sorular sorular

Nicki satın aldıktan sonra aldığım nick kapanacak mı?

Nicki satın aldıktan sonra herhangi bir kapanma söz konusu değildir. Eğer, siz bir yerlerde nicki satın aldım vs gibi konuşmalar yaparsanız ve bu konuşmalardan da site yöneticileri haberdar olursa kapatabilirler. Onun haricinde nicklerde herhangi bir kapanma söz konusu olamaz. Çünkü, bizler aynı sizin gibi bu nickleri elle kayıt edip dev kadromuzla çek at yaparak puanlarını arttırıp sizlere veriyoruz. Yani tamamen doğal nicklerdir.

Satın alacağım nickin herhangi bir banı var mı?

Satın alacağınız nickler tamamen 0 banlı nicklerdir. Nicklerin banları bulunmamaktadır. Çünkü, nicklerimizde asla hiç bir yönetici ile muhattap olunmamaktadır. Ban alınmaması içinde çok dikkatli davranılan hesaplardır.

Satın alacağım nicklerin adını değiştirebilirmiyim?

Satın alacağınız nickleri gold üyeli bir cafede yada internet hesabından değiştirebilirsiniz. Eğer sizin değiştirme durumunuz yoksa biz sizin yerinize değiştirip size teslim edebiliriz.

Son olarak biz bu işin ticaretini yaptığımız için asla ve asla siz değerli müşterilerimize yanlış yapabilme gibi bir lüxümüz yoktur. Çünkü, sizden birine bir hata yaparsak ileride nick satışlarımız azalacaktır. Biz piyasa da yer edinmek için güven konusunda çok hassas bir ekibiz. Yıllar sonrasını düşünerek adım atmaktayız. Herkes verdiği paranın hakkını ve güvenini kesinlikle alacaktır. Sizler bizlerden satın aldığınız nicklerden sonra kendi hatalarınız olmadığı sürece nicklerinizde herhangi bir sorun yaşanmayacaktır. Bizden kaynaklı hiç bir sorun yaşamayacaksınız.

Hakkarim üzerinde üyeliği olan yüksek puanlı nicklerimiz tamamen kendi tarafımızdan açılmış, herhangi bir ban durumu yada banlanma riski olmayan nicklerdir. Eğer siz herhangi bir platformda birilerine ben bu nicki satın aldım demezseniz nickiniz ömür boyu aynı sizin kendi açtığınız nickler gibi kalıcıdır. Bizler bu nickleri açıp dev ekibimiz ile çek at sistemi ile puanlandırmaktayız. Daha sonra siz değerli müşterilerimize satışını sunuyoruz. Sizler nickleri satın aldıktan sonra isterseniz siz nicki değiştirebilirsiz. Eğer gold üyelikli bir cafe yada internet hesabınız yoksa nicki bizde size değiştirebiliriz.